Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Kelly složila zkoušku ZVV1

5. 11. 2006

Byla to tak trochu sázka do loterie, protože přestože byla Kelly dobře připravena, zrovna pár dní před zkouškou začala hárat a já zatím moc netušila, zda to bude ku prospěchu věci či naopak. Jak ale manžel trefně poznamenal, těsně před háráním se tvářila dosti tupě a naopak hned po začátku hárání se jí výraz upravil do stylu "moudrá přehlíživost", což mi nalilo trochu toho optimismu do žil :o)

Na zkoušku nastoupilo celkem 10 psů. Osm NO, staffordka Terezka a my. Soudcoval rozhodčí  Vladimír Veselý, zkoušky NZŘ složilo nakonec 6 psů.

Ranní stopa se nám poněkud nevyvedla, Kelly se zamotala na lomu a minula jeden předmět. Za stopu- 77b. Kvůli hárání jsme čekaly s poslušností a obranami samozřejmně až na konec. Kellyina poslušnost patřila ten den k nejlepším- spolu s jedním pejskem měli po 86 bodech. Na obranách jsme získaly 83 bodů. Největší bodová ztráta byla na revírech, které jsme ještě nestačily dopilovat, takže do jara- další zkoušky - máme co vylepšovat. Na jaře nás čeká IPO1 a rozhodně to nebude naše zkouška poslední. Pevně věřím!

Obrazek

urvaná Kellyšová po zkoušce

Složením zkoušky ZVV1 splnila Kelly pracovní podmínku pro udělení titulu Český šampion a zároveň získala právo být vystavovaná ve třídě pracovní.